תנאי שימוש

זכויות יוצרים

תכני הבלוג המקוריים חופשיים לשימוש תחת רשיון Creative Commons מסוג ייחוס-שיתוף זהה (CC-by-share alike) (הרשיון באנגלית, עברית), אלא אם צוין אחרת. במידה ומישהו יעשה שימוש בתכנים תוך הפרת תנאי הרשיון, הרשיון יסתיים אוטומטית בהתייחס לאותו שימוש, ויחול עליו חוק זכויות היוצרים הישראלי על כל המשתמע מכך.

התגובות המתפרסמות בבלוג חופשיות גם הן לשימוש תחת רשיון Creative Commons מסוג ייחוס-שיתוף זהה (CC-by-share alike). אם אינכם מעוניינים שתגובותיכם יקבלו רשיון זה – אל תגיבו כאן.

תכני הבלוג הלא-מקוריים מופיעים כאן ברשות או בשימוש הוגן.

כתב ויתור

המידע המופיע בבלוג זה ("הבלוג") נועד אך ורק לצורך התרשמות כללית בנושאי עניין שונים, ומיועד לשימושם הפרטי בלבד של הקוראים, הנוטלים על עצמם אחריות מלאה לכל שימוש בו.
תחולתם והשפעתם של חוקים, כללים ותקנות, עשויות להשתנות במידה ניכרת בהתאם לעובדות הספציפיות בכל מקרה ומקרה לגופו.
לאור אופיים המשתנה של חוקים, כללים ותקנות, והסכנות הקיימות כחלק בלתי נפרד מהתקשורת האלקטרונית, הרי שיתכנו עיכובים, השמטות או אי-דיוקים במידע שבבלוג זה.
לפיכך, המידע שבבלוג זה ניתן מתוך הסכמה כי הכותבים והמפרסמים אינם עוסקים במתן ייעוץ בנושאי משפט, חשבונאות, מיסוי או כל תחום מקצועי אחר. אי לכך, אין להשתמש במידע זה כתחליף להתייעצות עם יועצים מקצועיים ומיומנים בתחום החשבונאות, המיסוי, המשפט או כל תחום מקצועי אחר.
יש להיוועץ ביועץ מקצועי לפני קבלת כל החלטה או נקיטת כל צעד.

אף שאנו עושים כל מאמץ להבטיח כי המידע המופיע בבלוג זה יגיע ממקורות מהימנים, הרי שVoiceOfLogic  אינה אחראית לכל טעות או השמטה שהיא, או לתוצאות שיגרמו מהשימוש במידע.
כל המידע בבלוג ניתן "כמות שהוא", ללא כל ערובה לשלמותו, דיוקו, עדכניותו או לתוצאות שיגרמו מהשימוש בו, וללא כל אחריות מפורשת ומרומזת, לרבות אך מבלי לגרוע מכלליות האמור, לביצועים, לסחירות או להתאמה לתכלית מסוימת.
אין בכל הנכתב בבלוג משום תחליף כלשהו לבדיקה עצמאית ולשיפוט טכני או עסקי בריא של הקורא.
VoiceOfLogic לא יהיו אחראים כלפי כל גורם שהוא ובשום מקרה, לכל החלטה שתתקבל או לפעולה שתינקט בהתבסס על המידע בבלוג זה, או לכל נזק תוצאתי, מיוחד או דומה, אפילו אם הודיעו על האפשרות לנזק שכזה.

קישורים ואתרי אינטרנט קשורים
כמה מהקישורים בבלוג מפנים לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. VoiceOfLogic אינה אחראית ואינה מציגה מצגים כלשהם ביחס לדיוקו של התוכן באתרים אלו של צדדים שלישיים.

תגובות והערות של צדדים שלישיים
צדדים שלישיים יכולים לשלוח תגובות והערות לפרסום בבלוג. ההערות והתגובות הללו מוגשות מתוך ידיעה כי VoiceOfLogic תבדוק ותערוך אותן, וכי לא כל התגובות יפורסמו. כל התגובות וההערות של צדדים שלישיים שיפורסמו בבלוג (ערוכות ובלתי-ערוכות) מהוות מידע של  צדדים שלישיים, וVoiceOfLogic אינה נושאת בכל אחריות עליהן.

הצהרת פרטיות

VoiceOfLogic מאשרת כי אם משתמש יעביר אליה כל סוג של נתונים אישיים (כגון שם וכתובת דוא"ל) באמצעות בלוג זה, כולל באמצעות הודעת דוא"ל הנשלחת למנהל הבלוג, השימוש בנתונים אלו יעשה אך ורק לתכלית שלשמה הועברו נתונים אלו.

שתפו את הפוסט:

זכויות יוצרים

cc88x31 תכני הבלוג המקוריים חופשיים לשימוש תחת רשיון Creative Commons מסוג ייחוס-שיתוף זהה (CC-by-share alike) (הרשיון באנגלית, עברית), אלא אם צוין אחרת.

התגובות המתפרסמות בבלוג חופשיות גם הן לשימוש תחת רשיון Creative Commons מסוג ייחוס-שיתוף זהה (CC-by-share alike). אם אינכם מעוניינים שתגובותיכם יקבלו רשיון זה – אל תגיבו כאן.

תכני הבלוג הלא-מקוריים מופיעים כאן ברשות או בשימוש הוגן.

השארו מעודכנים

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.

RSS Feed RSS - פוסטים RSS Feed RSS - תגובות

אודות האתר

הגיון הוא הכלי העיקרי שעזר לנו להפריד בין דימיון למציאות. מטרת הבלוג VoiceOfLogic היא להשתמש בכלי זה כדי לנסות ולהסביר בצורה הכי קלה ופשוטה גם את הנושאים המורכבים ביותר.

ערן הרץ הוא היוצר של VoiceOfLogic. מתגורר בהוד השרון ועובד בתחום ההיטק בפיתוח ווב.